П’ятниця , 01.03.2024

У Чорткові водій “Опеля” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Чортківський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Опель Зафіра

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 27 квітня 2023 року у місті Чорткові. На вулиці Ягільницькій працівники поліції зупинили водія автомобіля “Опель Астра”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі керманич “Опеля” відмовився в агресивній формі, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду, тому тепер на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Також на водія “Опеля” склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження.

Керманич “Опеля” у судове засідання не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Чортківський районний суд постановив водія автомобіля “Опель Астра” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також:
Lador – професійний догляд за волоссям