П’ятниця , 23.02.2024

У грудні на Тернопільщині виявили росіян, які нелегально перебувають в Україні

Впродовж двох тижнів, з 4 грудня по 22 грудня, на Тернопіллі тривали комплексні профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають в Україні під назвою «Мігрант».

мігранти

За вказаний період виявлено 15 нелегальних мігрантів: щодо 10 з них ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження; щодо 5 – про видворення за межі України.

Про це сьогодні, 27 грудня, повідомили в Управлінні державної міграційної служби у Тернопільській області.

Міграційники спільно з правоохоронцями і представниками місцевого самоврядування провели низку перевірок місць можливого перебування іноземців, які ухиляються від виїзду з України. Відтак виявили 3 громадян російської федерації, одну громадянку Білорусі та громадянина Республіки Азербайджан, які не виконали рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. Щодо цих іноземців службові особи УДМС у Тернопільській області прийняли рішення про видворення із подальшою забороною в’їзду в нашу країну строком на 5 років. 

Також виявили 2 громадян країни-агресора, які знаходяться в Україні без законних підстав. Щодо них прийнято рішення про примусове повернення, а інформацію передано працівникам Управління СБУ в Тернопільській області для проведення заходів згідно з чинним законодавством.

Особливу увагу під час ,“Мігранта” приділили моніторингу інформації про порушників міграційного законодавства з-поміж іноземців, які раніше прибули в Україну з метою навчання, але не виїхали після його завершення. Як результат – виявили 3 колишніх іноземних студентів, які залишились в Україні нелегально. Щодо порушників винесено рішення про примусове повернення. 

До адміністративної відповідальності притягнено понад пів сотні іноземців та двох громадян України.

Читайте також:
У Заліщиках мама хотіла відкупити сина від відповідальності за п’яну їзду