Вівторок , 27.02.2024

У Тернополі прокуратура врятувала від забудови гектар землі на Східному масиві

Прокуратура в апеляції відстояла право користування дитбудинку майна та землі вартістю понад 41 млн грн у місті Тернополі.

дитячий будинок

Про це у вівторок, 12 грудня, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Рішенням Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Тернопільської обласної прокуратури в інтересах держави до однієї з будівельних фірм щодо визнання недійсним інвестиційного договору з реконструкції будівель та споруд, що використовуються Тернопільським обласним комунальним дитячим будинком для дітей шкільного віку за адресою: м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 81”. – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Тернопільською обласною радою укладено інвестиційну угоду з будівельною фірмою, виконання якої може призвести до втрати комунального майна та земельної ділянки площею понад 1 га вартістю понад 41 млн грн. Цей комплекс використовується закладом для дітей, позбавлених батьківського піклування. Оскільки його втрата погіршить становище та умови перебування неповнолітніх вихованців дитячого будинку, прокуратура звернулась із позовом до суду. Суд першої інстанції його задоволив.

Відповідач оскаржив рішення суду першої інстанції в апеляційній інстанції, проте суд став на захист інтересів дітей, відмовивши в задоволенні скарги.

Відтак попереджено неправомірне вибуття понад 1 га землі із комунальної власності. Рішення суду вступило в законну силу.

Земельна ділянка площею 1 га про яку йдеться, знаходиться на межі Східного масиву та верхньої “Канади”.

Читайте також:
На Теребовлянщині за 18 млн. грн відремонтують дорогу Семенів – Ласківці