Четвер , 30.05.2024

2,7 проміле: у Козові водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Козівський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

алкоголь за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 22 травня 2023 року на автодорозі КозоваКозівка. Працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2102” (“Жигулі”), який перебував за кермом, маючи явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат позитивний – драгер показав 2,79 проміле алкоголю, що майже в 14 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Тисменицький районний суд. У судове засідання водій “Жигулів” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Козівський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2102” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
У Кременці затримали хабарника, який за 12000 грн помагав отримати посвідчення водія