Четвер , 25.07.2024

У Вишнівці водій “Лади” попався п’яним за кермом і отримав 40800 грн штрафу

Збаразький районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 9 червня 2023 року у смт. Вишнівець колишнього Збаразького, а тепер Кременецького району. Близько 12:00 на вулиці Шевченка працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21099” (“Лада Самара”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат – позитивний.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння).

А також на нього склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судовому засіданні водій “Лади” визнав свою провину.

Заслухавши пояснення та дослідивши матеріали справи, Збаразький районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21099” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень та призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених, а це за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Призначене покарання – штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 5 років.

Читайте також:
Переваги та недоліки купівлі авто на аукціоні Copart