Кременецький районний суд призначив покарання для водія, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду.
Як зазначається у матеріалах справи, випадок трапився 8 серпня 2024 року у селі Горинка, що на Кременеччині.
Ввечері, близько 21:15, на вулиці Зарічні водій автомобіля “ВАЗ 2104” (“Жигулі”, “четвірка”) не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем марки “Шевроле”.
У результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками.
Винуватець зіткнення залишив місце автопригоди і, як виявилося згодом, мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився в установленому законом порядку.
На порушника склали адміністративні протоколи за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП), за ст. 122-4 КУпАП (залишення місця ДТП) і за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).
У суді усі три протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Жигулів” не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.
Дослідивши матеріали, суддя Кременецького районного суду постановила водія автомобіля “ВАЗ 2104” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень та призначила йому покарання за найбільш вагоме із числа вчинених, а це за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Призначене покарання – штраф у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.
Читайте також –
Професійний японський догляд за волоссям від LEBEL у Mishoshop