2,5 проміле: у Гусятині водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Гусятинський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було виявлено 26 травня 2025 року у селищі Гусятин. Вранці, близько 08:00, на вулиці Коновальця працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21053” (“Жигулі”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат тесту виявився позитивний – драгер показав 2,52 проміле алкоголю, що майже в 13 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Гусятинський районний суд. У судове засідання водій “Жигулів” не з’явився, але направив на адресу суду заяву про розгляд справи без його участі та про визнання своєї провини.

Дослідивши матеріали, суддя Гусятинського районного суду постановила водія автомобіля “ВАЗ 21053” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначила йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
Тернопіль посів друге місце у рейтингу прозорості бюджетів