2,3 проміле: у Ланівцях водій мотоблоку за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Лановецький районний суд призначив покарання для водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було виявлено 21 вересня 2025 року на автодорозі Вишнівець – Ланівці. Близько 17:00 працівники поліції зупинили водія мотоблоку “Зубр”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат тесту виявився позитивний – драгер показав 2,31 проміле проміле, що майже в 12 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Лановецький районний суд. У судовому засіданні чоловік, що притягувався до відповідальності, не визнав своєї провини, розкаявся у вчиненому та зобов’язався у подальшому не вчиняти подібних порушень.

Дослідивши матеріали справи, суддя Лановецького районного суду постановив водія мотоблоку “Зубр” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
На Кременеччині внаслідок пожежі загинула жінка