У Тернополі на території нічного клубу затримали двох наркоділків
Двох тернополян, які намагалися збути небезпечні наркотики, викрили оперативники під час оперативно-профілактичних відпрацювань у розважальних закладах обласного центру та місцях масового проведення дозвілля.









