Середа , 22.05.2024

На Тернопільщині прощалися із двома загиблими поліцейськими (ФОТО)

25 серпня рідні, близькі та колеги провели в останню путь поліцейських Олександра Рудика та Андрія Чернятинського, які трагічно загинули під час виконання професійних обов’язків.

1У невеличкому селі Шупарка сотні людей прийшли віддати шану оперуповноваженому Борщівського відділення поліції, майору поліції Олександру Рудику. Попрощатися з колегою, другом та просто хорошою людиною приїхали керівники обласної поліції, очільники району, колеги, товариші з інших областей.

Жаль і сум в очах рідних і близьких. Люди не приховували сліз, несли численні квіти та вінки. Не змогла прийти поховати чоловіка вагітна дружина, після трагічної звістки про смерть жінка перебуває під наглядом медиків.

Був людиною з великої букви, справжній офіцер, – так усі згадують про Олександра. Працював з людьми і для людей. Важка втрата не лише для родини, а й для усього відділення поліції.

Інспектора поліції Андрія Чернятинського поховали за декілька кілометрів від загиблого колеги, у рідному селі Сапогів на Борщівщині.

Прощалися з капітаном поліції мешканці села, колеги, друзі дитинства, вчителі. Море квітів та сотні людей. Чоловіки зі сльозами на очах. Андрія тут знали як хорошого товариша, доброго та чуйного сина, коханого батька та чоловіка.

Поліцейські, які працювали з загиблим, досі не можуть повірити, що товариша вже немає серед живих. Кажуть, відділення поліції наче осиротіло, усе в жалобі.

«Бог справді забирає кращих» – так думають усі, хто особисто знав Сашка і Андрія.

2 3

Щирі співчуття родинам загиблих правоохоронців висловив керівникНацполіцї краю Олександр Богомол.

– Нелегка професія працівника поліції – щодня боротися зі злом, захищати законність. Ці хлопці не зрадили присязі, заради роботи вони пожертвували найціннішим, що у них було – життям. Їх імена назавжди вписані в історію української поліції”, – наголосив керівник Нацполіцї Тернопільщини.

5 4

На знак скорботи за загиблими 25 серпня  на території області приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємствах. На кладовищах пролунали залпи пострілів від правоохоронців – остання шана, тим, які гідно виконали свій професійний обов’язок…

Сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області