П’ятниця , 23.02.2024

Зірка Євробачення хоче вийти заміж за співака із Тернополя

Відома співачка Дана Інтернешнл нерівно дихає в сторону співака із Тернополя Едуарда Романюти.

В ефірі програми «Небачене Євробачення», що виходить на телеканалі СТБ, переможниця «Євробачення 1998» 45-річна співачка-транссексуалка Дана Інтернешнл заявила, що всерйоз захопилась 25-річним тернополянином Едуардом Романютою, з яким вони знайомі вже декілька місяців.

За запитання ведучого Дмитра Танковича про те, чи сподобався їй хтось із українських чоловіків, епатажна ізраїльська артистка зізналася, що нерівно дихає у сторону молодого виконався з Тернополя.

– Декілька місяців тому я зустрілась з Едуардом Романютою, українським юним співаком, він як янголятко. Ми були на вечірці і її після смак я відчуваю досі. Він приємний хлопець, я приємна жінка, може щось і станеться… Головне, щоб ніхто не думав, що я його мама… Я б хотіла, щоб сталося, щоб було багато поцілунків, обіймів, – каже Дана Інтернешнл.

Зірка «Євробачення» навіть обмовилась, що готова на більше.

– Я уже на все готова. Навіть на весілля. Якщо можливо, я вже навіть можу і вагітною бути…Я готова, – додала відома співачка, чим неабияк спантеличила публіку в студії та глядачів перед екранами телевізорів, пише сайт Тернополяни.