Четвер , 30.05.2024

Тернопільський “авторитет” придумав, як “вибити” гроші з коханця дружини

Поліція затримала винахідливого тернополянина, який придумав, як можна заробити на зраді дружини. Він шантажував коханця та вимагав гроші.

Кримінальне провадження з обвинувальним актом стосовно 30-річного мешканця обласного центру направили до суду тернопільські поліцейські. Чоловік вимагав 1000 доларів у знайомого дружини.

Кримінальна історія розпочалася через роман дружини підозрюваного з іншим мешканцем обласного центру, у той час коли він сам перебував на заробітках за кордоном. Повернувшись, ревнивець дізнався про зраду благовірної і вирішив на цьому підзаробити. З дружиною розлучився, а залицяльникові став постійно телефонувати з погрозами, вимагаючи гроші.

До справи залучив свого знайомого. Його теж використав для залякування жертви: той представлявся місцевим «авторитетом» та вже разом погрожували у разі несплати і в «асфальт закатати», і «руки-ноги поламати».
Потерпілий не витримав і звернувся в поліцію. Зловмисника взяли під час передачі йому частини суми, яку вимагав, – 200 доларів США. Лиходія затримали в порядку статті 208 КПК та оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 189 Кримінального кодексу – вимагання за попередньою змовою групою осіб, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до семи років.

Підозрюваний невдовзі постане перед судом, який обере йому міру покарання. Наразі триває досудове розслідування й стосовно іншого учасника протиправних дій.