Четвер , 30.05.2024

“Крила” – тернопільські співачка TANYA DOLYA презентувала нову пісню (ВІДЕО)

Співачка TANYA DOLYA (Таня Доля) презентувала шанувальникам сучасної української музики свій новий трек “Крила”.

Слова та музика належать виконавиці, аранжування здійснив відомий український композитор Іван Небесний. Саунд-продюсером пісні став Андрій Вішко.

До слова, це вже дев’ята композиція співачки.

Як стверджує Тетяна, ця пісня – про слова, які не були сказані: «Знаєте, бувають розмови, які комфортні лише вночі. Слова, які вдень втрачають свій зміст і глибину. В той момент, вони те, що говорить сама душа». 

Слова пісні та мелодію виконавиця написала ще минулої осені. Але завершила роботу над нею лише в листопаді цього року. Для неї це пісня-передчуття всіх тих непростих подій, які приніс 2020-й.

“Пісня не відпускала мене весь цей рік. Ще з минулої осені, коли дописала слова і мелодію, мене не полишало почуття тривоги і невизначеності. В якийсь момент я її навіть “забула”. Але коли «згадала» про неї знову, то зрозуміла, що кожне слово і кожна нота на своєму місці. Я просто розплакалася від усвідомлення непоборного бажання цієї пісні жити поміж нас.

Але й далі, ще якийсь час після запису, творчі сумніви не давали її вивести в світ. Та, все ж таки, вона повинна завершити цей рік, підсумувати його. Тому сьогодні ця мить настала… Нам всім потрібні КРИЛА, щоб, все ж таки, договорити і летіти далі!…” – прокоментувала “народження” ліричного хіта авторка TANYA DOLYA.