Вівторок , 27.02.2024

2,2 проміле: у Чорткові водій ВАЗу за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Чортківський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер, п'яний водій, новини Тернопільщини

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 8 січня 2023 року у місті Чорткові. Ввечері, близько 23:50, на вулиці Ягільницькій працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 210934”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу в установленому законом порядку. Драгер показав 2,27 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судовому засіданні водій ВАЗу відмовився надавати пояснення, а його адвокат просив закрити справу за відсутністю складу порушення – запевняв, що керманич авто не перебував у стані сп’яніння, а огляд проводився приладом, на який втратив чинність сертифікат відповідності засобів вимірювальної техніки.

Втім, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що провина водія доведена в повному обсязі. Відтак, у підсумку Чортківський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 210934” визнати винним у вчиненні ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також:
2,4 проміле: у Шумську водій “Мазди” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу