П’ятниця , 22.01.2021

У Тернополі на ярмарку обіцяють не тільки дешеву картоплю, але і смажену та безкоштовну

Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів харчової і переробної промисловості відбудеться в Тернополі 3 жовтня.

ярмарок1Участь братимуть сільськогосподарські товаровиробники та виробники переробних підприємств області усіх форм власності.

Розміщатимуться вони на трьох масивах – «Східний» (площадка перед центральним стадіоном вул. Степана Бандери,15; майданчик перед рестораном «Галич» вул. Протасевича,12), «Дружба» (майданчик на перехресті вул. Миру-Дружби), «Сонячний» (вул. Л.Курбаса, майданчик біля ринку «Галицький»).
За доступними цінами можна буде придбати крупи, цукор, борошно, хлібобулочні вироби, молочні вироби, овочі, фрукти, рибу, м’ясо, мед.

Не обійдеться торговиця без частування. Скуштувати ароматної, підсмаженої з цибулькою картоплі запрошує гостей свята один із провідних агрохолдингів. Пригощатимуть усіх охочих безкоштовно і не лише картоплею зі свого урожаю, а й кисілем з власного крохмалю.

Намет зі смаколиками розташується на майданчику перед центральним стадіоном міста, що на проспекті Степана Бандери. Скуштувати смаколиків можна з 9-ї години ранку, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*