П’ятниця , 02.12.2022

Патрульні назвали три ділянки у Тернополі, де проблема паркування є найбільш гострою

22 автомобілі евакуювали на штрафмайданчик патрульні через порушення правил стоянки за майже два місяці роботи у Тернополі.

Струк3Помалу містяни вчаться паркувати свої транспортні засоби у спеціально відведених для цього місцях, не порушуючи ПДР, зазначають у прес-службі патрульної поліції Тернополя.

Втім, ще залишається три ділянки, де це питання стоїть особливо гостро і вони на постійному контролі у патрульних. Зокрема, це вулиці Живова, Оболоня та Шептицького, де, власне, розташований центральний ринок.

– Проблеми з паркуванням там тому, що є дуже великий наплив людей, які обслуговують дану територію та тих, що приїжджають сюди робити покупки, – розповідає начальник Управління патрульної поліції Володимир Струк. – Поки що вдалося розчистити 4 ділянки дороги біля приміського автовокзалу. Водії паркують там свій транспорт без порушень ПДР, також частково зачистили перехрестя вулиць Живова та Шептицького. Тернополяни, мабуть, вже помітили, що проїзд вільний, а раніше він був суцільно запаркований автомобілями. Окрім того, тепер чисто і на перехресті вулиць Живова та Оболоня. Звісно, ще є чимало роботи. Скажімо, є певні ділянки на яких треба встановити дорожні знаки, які обмежують зупинку транспортних засобів та надають право для паркування автомобілів, а на деяких навпаки – прибрати. Це дасть можливість транспорту вільно рухатися і не створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

Зараз одне з нагальних питань – дорожня розмітка, яке, сподіваюся, найближчим часом вирішиться, бо водіям важче зорієнтуватися на дорозі, оскільки чітко не встановлені межі проїзної частини. Ми, у свою чергу, робимо все, щоб зменшити напругу серед водіїв, розвантаживши проїзну частину, для вільного руху автомобілів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.