неділя , 15.07.2018

На Тернопільщині правоохоронці вилучили 100 пляшок фальсифікованої горілки “Пшенична” (ФОТО)

Підроблення марок акцизного збору викрили 1 березня працівники Управління захисту економіки в Тернопільській області. 

Відповідно до рішення суду правоохоронці провели санкціоновані обшуки в селах Бишки, Конюхи, Дибще Козівського району та селі Шибалин Бережанського району. Факт виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного збору підтвердився.

У ході проведення слідчо-оперативних дій працівники УЗЕ виявили та вилучили 150 літрів спирту, 100 пляшок готової алкогольної продукції торгових марок «Пшенична», 200 марок акцизного збору з явними ознаками підробки та 500 корків.

Вирішується питання про направлення вилученої алкогольної продукції й марок акцизного збору на дослідження в Тернопільський Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Розслідування кримінального провадження проводить слідче управління ГУНП, а оперативний супровід здійснює УЗЕ в Тернопільській області.

10 коментарів

 1. Спірт горілка то милоч – самі менти продають спірт горілку сигарети великими партіями – взятки беруть тисячами доларів то їм все дозволено – простого хлопа за пару фляшок горілки чи спирту хочуть зробити козлом отпушенія

 2. менти самі продажні нелюди

 3. були менти тепер стали поліцейскі – як брали взятки так і беруть но ще більше – позор

 4. менти продажні тих хто возить великими партіями по 10-30 тон спірту то нелапають а кришують їх – а хто продав 1 літру чи 5 літрів спирту то роблять великого злочинця а потім вимагають по 5000 доларів

 5. Ви праві,менти самі взяли подописували,вони навіть близько стільки не знайшли спирту,і ми не виготовляємо горілку,а тепер вимагають гроші, людина з 5 год ранку до самого вечора їздить,товчеться на базарі,продає крупи,грис,муку,щоб заробити ті копійки і ще те хочуть забрати!!!!!а знаю знайомих,які вигнали їх з подвір”я і нічого не зробили,в нас районі,ще й не такими партіями продають,то їх бояться чіпати,бо якби би зачіпили то їм голову б зірвали!!!

  • менти хто продає велику партію спирту кришують бо ті їм платять

  • були менти тепер поліція а результат той самий що був колись як брали взятки колись то тепер ще більше беруть

  • ірина ти думаєш що той спірт утилізують – взятку з мужика візьмуть а спирт продадуть іншим людям а бабло собі в кишеню

 6. І це вже не перший випадок,що вони так з людини,яка на робиться тяжко,жиють супер злочинця,а самі менти партіями все продають,і не має ніякої відповідальності їм за це!!!!!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates