Понедельник , 19.03.2018

На Тернопільщині правоохоронці вилучили 100 пляшок фальсифікованої горілки «Пшенична» (ФОТО)

Підроблення марок акцизного збору викрили 1 березня працівники Управління захисту економіки в Тернопільській області. 

Відповідно до рішення суду правоохоронці провели санкціоновані обшуки в селах Бишки, Конюхи, Дибще Козівського району та селі Шибалин Бережанського району. Факт виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного збору підтвердився.

У ході проведення слідчо-оперативних дій працівники УЗЕ виявили та вилучили 150 літрів спирту, 100 пляшок готової алкогольної продукції торгових марок «Пшенична», 200 марок акцизного збору з явними ознаками підробки та 500 корків.

Вирішується питання про направлення вилученої алкогольної продукції й марок акцизного збору на дослідження в Тернопільський Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Розслідування кримінального провадження проводить слідче управління ГУНП, а оперативний супровід здійснює УЗЕ в Тернопільській області.

10 комментариев

 1. Спірт горілка то милоч — самі менти продають спірт горілку сигарети великими партіями — взятки беруть тисячами доларів то їм все дозволено — простого хлопа за пару фляшок горілки чи спирту хочуть зробити козлом отпушенія

 2. менти самі продажні нелюди

 3. були менти тепер стали поліцейскі — як брали взятки так і беруть но ще більше — позор

 4. менти продажні тих хто возить великими партіями по 10-30 тон спірту то нелапають а кришують їх — а хто продав 1 літру чи 5 літрів спирту то роблять великого злочинця а потім вимагають по 5000 доларів

 5. Ви праві,менти самі взяли подописували,вони навіть близько стільки не знайшли спирту,і ми не виготовляємо горілку,а тепер вимагають гроші, людина з 5 год ранку до самого вечора їздить,товчеться на базарі,продає крупи,грис,муку,щоб заробити ті копійки і ще те хочуть забрати!!!!!а знаю знайомих,які вигнали їх з подвір»я і нічого не зробили,в нас районі,ще й не такими партіями продають,то їх бояться чіпати,бо якби би зачіпили то їм голову б зірвали!!!

  • менти хто продає велику партію спирту кришують бо ті їм платять

  • були менти тепер поліція а результат той самий що був колись як брали взятки колись то тепер ще більше беруть

  • ірина ти думаєш що той спірт утилізують — взятку з мужика візьмуть а спирт продадуть іншим людям а бабло собі в кишеню

 6. І це вже не перший випадок,що вони так з людини,яка на робиться тяжко,жиють супер злочинця,а самі менти партіями все продають,і не має ніякої відповідальності їм за це!!!!!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates