П’ятниця , 26.04.2024

Київське “Динамо” здобуло важку нічию у домашньому матчі із “Порту”

У стартовому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів київське “Динамо” 16 вересня вдома зіграло в нічию з португальським “Порту” – 2:2.

Кияни першими відкрили лік забитим м’ячам. На 20-ій хвилині Олег Гусєв після флангової передачі Дениса Гармаша забиває гол практично в порожні ворота.

Проте радість від забитого м’яча була недовгою.

За три хвилини “Порту” зрівнює рахунок. У португальців відзначився Абубакар.

На 81-ій хвилині все той же Абубакар, скориставшись помилкою динамівського воротаря Олександра Рибки, виводить свою команду вперед.

Коли вже здавалося, що поразки динамівцям не оминути, наші футболісти неначе проснулися.
На 89-ій хвилині у складі киян відзначився Віталій Буяльський, який у другому таймі замінив Олега Гусєва.

Таким чином, вдала заміна тренера динамівців Сергія Реброва рятує його команду від поразки.

2:2 – нічия у першому матчі.

У другому матчі групи G лондонський “Челсі” вдома переміг ізраїльський “Маккабі”  з рахунком 4:0.

Свій наступний матч у Лізі Чемпіонів кияни зіграють 29 вересня у Тель-Авіві проти “Маккабі”.