середа , 17.01.2018

Кого веде у міськраду Українська Галицька партія? (СПИСОК)

Українська Галицька партія для участі у виборах депутатів Тернопільської міської ради висунула 43 кандидати.алярмикОчолює список галичан відомий у Тернополі політик і громадський діяч Олег Вітвіцький, який у перервах між політичними справами ще встиг написати “Повстанську абетку” про маленького Алярмика.

До списку також потрапили ряд представників “Самооборони Тернопільщини” та відомі в області археологи Марина Ягодинська і Богдан Строцень.   

 

Список партії “Українська Галицька партія” на виборах до Тернопільської міської ради:

Вітвіцький Олег, член партії “Українська Галицька партія”, директор дитячого оздоровчо-освітнього табору “Миротворець”, перший кандидат

Біла Христина, безпартійна, спеціаліст з питань захисту прав людини Всеукраїнської благодійної фундації “Право на захист”, округ №17

Богун Андрій, член партії “Українська Галицька партія”, заступник голови “Самооборони Тернопільщини”, округ №29

Боднарчук Олена, безпартійна, старший фахівець ПАТ “Перший український міжнародний банк”, округ №4

Бойко Анатолій, безпартійний, тимчасово не працює, округ №1

Бойко Андрій, безпартійний, приватний підприємець, округ №30

Брояк Володимир,  безпартійний, приватний підприємець, округ №35

Буда Наталя, безпартійна, тимчасово не працює, округ №21

Варакута Олександр, безпартійний, асистент кафедри ТНПУ ім. В. Гнатюка, округ №41

Войтович Анна, безпартійна, директор магазину “MODA CLUB”, округ №14

Гавришко Ірина, безпартійна, соціальний педагог Тернопільської української гімназії ім. І. Франка, округ №13

Гейна Іван, безпартійний, керівник відділення страхової компанії “Альфа-Страхування”, округ №2

Гіна Роман, безпартійний, інженер комп’ютерних систем Тернопільської ОДА, округ №6

Глинський Андрій, безпартійний, головний економіст Тернопільської обласної дирекції “Райфайзен Банк Аваль”, округ №26

Глинський Володимир, член партії “Українська Галицька партія”, лікар-уролог Тернопільської міської комунальної лікарні №2, округ №28

Грабовий Сергій, член партії “Українська Галицька партія”, заступник директора дочірнього підприємства “Подільська археологія”, округ №24

Гребеняк Тарас, безпартійний, керівник ансамблю у Палаці культури “Березіль”, округ №37

Грига Анна, безпартійна, тимчасово не працює, округ №39

Дрібко Роман, член партії “Українська Галицька партія”, секретар-референт ТзОВ “Лілея”, округ №16

Дутка Олег, безпартійний, лаборант ТзОВ “МВ СтелларМВ Стеллар”, округ №9

Когут Василь, член партії “Українська Галицька партія”, завідувач відділу у Тернопільській обласні раді профспілок, округ №22

Козіцин Максим, безпартійний, тимчасово не працює, округ №18

Нестеренко Тетяна, безпартійна, лаборант Тернопільського обласного патологоанатомічного бюро, округ №33

Нестюк Ірина, член партії “Українська Галицька партія”, директор Тернопільського обласного молодіжного центру праці, округ №32

Оконська Тетяна, член партії “Українська Галицька партія”, приватний підприємець, округ №11

Пахольчук Володимир, безпартійний, тимчасово не працює, округ №27

Прокопович Андрій, член “Української Галицької партії”, директор ТзОВ “Дормакс”, округ №23

Стадницький Микола, безпартійний, заступник голови Тернопільської обласної ради профспілок, округ №7

Сташків Роман, член “Української Галицької партії”, тимчасово не працює, округ №31

Строцень Богдан, безпартійний, директор дочірнього підприємства “Подільська археологія”, округ №34

Тибінка Софія, член “Української Галицької партії”, тимчасово не працює, округ №12

Тиліщак Світлана, безпартійна, приватний підприємець, округ №42

Топорницька Олена, безпартійна, студентка ТНТУ ім. Пулюя, округ №8

Трач Світлана, безпартійна, методист дитячо-юнацького Пластового центру, округ №40

Філевич Іван, безпартійний, тимчасово не працює, округ №38

Хамлай Марта, член “Української Галицької партії”, тимчасово не працює, округ №19

Хамуляк Христина, безпартійна, бухгалтер ТзОВ “Текстиль-Прінт”, округ №20

Хань Галина, безпартійна, директор ТзОВ “Текстиль-Прінт”, округ №25

Черкас Володимир, член “Української Галицької партії”, тимчасово не працює, округ №36

Чех Михайло, безпартійний, інженер комп’ютерних систем Тернопільської обласної дирекції “Райфайзен Банк Аваль”, округ №5

Шуфляда Леся, безпартійна, вчитель академічного вокалу Тернопільської музичної школи №1, округ №15

Ягодинська Марина, безпартійна, директор Тернопільської обласної інспекції з охорони пам’яток історії та культури, округ №10

Яремко Андрій,  член “Української Галицької партії”, тимчасово не працює, округ №3

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates