середа , 12.12.2018

Шахраям, які видавали себе за міліціонерів, дали по 5 років тюрми

Від 5 до 5,5 років ув’язнення отримали троє осіб, які виманювали у людей гроші, видаючи себе за працівників міліції.

суд5Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно трьох учасників організованої групи, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 та ч. 4 ст. 190 КК України (замах на вчинення шахрайства та шахрайство).

У суді доведено, що учасники організованої групи, один з яких перебував у місцях позбавлення волі, вчинили 5 епізодів шахрайства та заволоділи коштами громадян у сумі понад 60 тис. грн, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Зокрема, обвинувачені, представляючись по телефону працівниками міліції, повідомляли жителям міста Тернополя недостовірну інформацію про те, що їхні родичі перебувають у відділах органів внутрішніх справ за нібито вчинення кримінальних правопорушень та вимагали у потерпілих сплатити грошові кошти за непритягнення їх до кримінальної відповідальності.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду організатора та двох співвиконавців організованої групи в залежності від ролі кожного у вчиненні злочинів засуджено від 5 до 5,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates