Середа , 08.12.2021

Олег Барна підтримує підвищення тарифів і радить українцям економити (ВІДЕО)

Скандальний тернопільський нардеп Олег Барна став на захист уряду, який з початку травня вдвічі підвищив тарифи на газ і майже на стільки ж підвищив тарифи на централізоване опалення.

Барна-Яценюк2Олег Барна радить українцям економити і відключати від опалення вільні кімнати, у яких вони не живуть.

Щоправда, далеко не всі українці мають у власності 100 квадратних метрів житлової площі, про які говорить на відео нардеп із Тернопільщини.

Нагадаємо, кілька місяців тому Олег Барна зловив за одне місце тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та витягнув його із-за трибуни.

Барна пропонував Яценюку подати у відставку, оскільки його команда не справилася із реформами і втратила довіру виборців.

Тепеж же Барна намагається виправдати дії прем’єр-міністра Гройсмана, який після підняття тарифів на тепло показав, що фактично є продовжувачем справи Яценюка, пише “Галас”.

One comment

  1. А як 1накше м1г проп1аритися пан Барна? В1н же ам по соб1 абсолютний нуль. А так хоч за одне м1сце схопив Яценюка 1 вс1 його побачили. Нуль повний. Хто його в нардепи вибирае. хто за нього платить 1 ставку на нього мае? В1н же н1чог1с1нько не розум1е в пол1тиц1 держави.

Leave a Reply

Your email address will not be published.