Субота , 16.01.2021

Житель Тернопільщини і комбайна не купив, і гроші втратив

До співробітників Бережанського відділу поліції із заявою звернувся житель села Лапшин.

комбайнЧоловік переконаний, що став жертвою недобросовісного продавця, адже останній не виконує домовленостей щодо продажу комбайна.

Зі слів заявника, він надумав купити комбайн. Став шукати техніку на різноманітних інтернет-сайтах. І натрапив на потрібне оголошення. За три тисячі американських доларів житель Пустомитівського району, що на Львівщині, продавав сільгосптехніку.

По телефону чоловіки обговорили деталі та домовилися, що покупець перечислить три тисячі гривень, аби продавець купив на них пальне і приїхав комбайном на  Бережанщину. Та житель Львівщини поставив нову вимогу – перерахувати ще тисячу доларів завдатку за техніку. Тут, що називається, домовленостей досягнути не вдалося. Житель Лапшинакатегорично відмовився  давати гроші, а продавець – везти товар. Три тисячі гривень теж не повернув.

Обдурений чоловік звернувся до правоохоронців. Повідомлення про подію внесено до єдиного обліку. Проводиться перевірка, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Нацполіції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*