П’ятниця , 26.04.2024

ФК “Тернопіль” прогнав тренера із БПП та почав грати по-новому

Після відставки головного тренера Івана Марущака, який водночає є депутатом облради від “Блоку Петра Порошенка”, ФК “Тернопіль” нарешті почав грати по-новому.

bogdanov1У домашньому матчі 15-го туру проти ФК “Миколаїв” тернополяни здобули бійцівську перемогу.

ФК “Тернопіль” першим пропустив гол – на 14-ій хвилині арбітр призначив цілком заслужений пенальті у їх ворота, який реалізував Саркіян.

До кінця першої половини зустрічі господарі нічого не змогли вдіяти, а от у другому таймі тернополяни не тільки зрівняли, але й вийшли вперед завдяки двом дальнім ударом Черворнецького (62 хв.) і Бабича (69 хв.).

2:1 – перемога і після 15-ти турів ФК “Тернопіль” набирає 9 очок. Причому, 7 очок муніципали здобули в останніх шести матчах, уже граючи без тренера Івана Марущака.