Середа , 23.09.2020

У Тернополі пропонують підвищити тариф на проїзд у громадському транспорті

Проїзд у громадському транспорті у Тернополі в найближчому часі може подорожчати.

marshrutka2Перевізники почали скаржитись, що тих коштів, які зараз поступають від пасажирів – недостатньо. Зараз у місті ціна проїзду становить 3 гривні.

У зв’язку з тим, що чималі затрати витрачають на ремонт транспорту та заробітну платню водіям, перевізники пропонують змінити вартість до 4 гривень.

Директор товариства «Менс-Авто» Андрій Намака повідомив, що це питання постало ще з лютого минулого року, відколи підняли ціни на паливо. Проте, тоді цю проблему вирішили.

Зараз вона постала знову, тому що вартість палива збільшили, а це вже критична ситуація. Оскільки на носі зима, довелось купувати нові колеса, акумулятори та інші потрібні речі в борг, пише сайт proternopil.te.ua.

Директор товариства «Мега-Сервіс» Роман Сполович розповів, що для якісного надання цих послуг критично недостатньо обігових грошей. Через це виникає проблема ремонту транспорту, тим паче, що їх вартість досить значна. Купувати дешевші запчастини немає сенсу, оскільки тривалість їхньої ефективності низька. Тому ціни на проїзд потрібно збільшувати примусово. Від цього залежатиме безпека пасажирів.

Підприємство «Тернопільелектротранс» підтримує цю позицію і вважає, що вирішальним чинником є і підняття вартості на електроенергію.

Перевізники ці розрахунки передали на розгляд місцевих депутатів. Якщо комісія підтримає цю думку, то вартість проїзду у громадському транспорті буде близько 4-ох гривнів.

2 коментарі

  1. пасажирка

    Давно не нили щось. саме час підвищувати тарифи. через їх ,,комфортне,, перевезення, особливо під час снігового колапсу. Скасуйте пільговий проїзд працюючим пенсіонерам.

  2. Ціни дійсно замалі але в нас все привикли рівняти до долара а не до реальних пенсій і зарплат так у Польщі проїд 3,2 зл але там проїд тільки по білетах і транспорт чистий теплий відповідає всім вимогам їдуть точно по графіку та й зарплата дозволяє оплачувати таку ціну а в нас грязно холодно в маршрутках ніхто білетів не дає всі гроші йдуть в чорну касу Чому так

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*