Вівторок , 29.09.2020

Чому Тернопіль у найближчі місяці варто оминати десятою дорогою?

Транспортний колапс у Тернополі, викликаний складними погодними умовами, досі повністю не зліквідований.

fura123У зв’язку з погодними умовами у Тернополі обмежать рух великогабаритного вантажного транспорту вагою понад вісім тонн аж до 1 березня.

Про це вчора заявили на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради, пише “Галас”.

Виконавчий комітет вирішив обмежити рух вантажного транспорту вагою більше восьми тонн під час атмосферних опадів у вигляді снігу з 16 листопада поточного року до 1 березня 2017 року від шостої ранку до 23 години.

Встановити відповідні дорожні знаки згідно з схемами організації дорожнього руху погодженими в Управлінні Національної поліції Тернопільської області, в Управлінні патрульної поліції Тернополя. Відповідно також патрульна поліція буде забезпечувати безпеку дорожнього руху й здійснювати контроль за виконанням рішення.

Таке рішення виникло у зв’язку із ситуацією, що склалася у Тернополі на виїзді з міста у кременецькому напрямку. Там багато вантажівок з Львівської та Івано-Франківської областей без узгодження з місцевими органами влади та поліції заїхали до Тернополя. Через погано розчищені дороги, вони не змогли рухатися далі, що й спричинило до великих заторів й ускладнення без того не простої ситуації на дорозі. На цій ділянці дороги досі є затори, вантажівки не рухаються, позаяк дороги не розчищені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*