субота , 21.09.2019

Тернопільська фірма потрапила під санкції разом з “Однокласниками” та “Вконтакті”

Разом із популярними російськими соціальними мережами у список санкцій, запроваджених Президентом України, потрапила і тернопільська фірма “Парус”.

У фірмі «Парус-Тернопіль», що знаходиться на вул. Медова, і яка займається розробкою, просуванням та впровадженням програмного забезпечення для автоматизації управління підприємствами, мають намір оскаржити рішення президента про заборону у суді.

Зокрема, як повідомила керівник ТзОВ «Парус» Ольга Яворська, «Парус» –  це група українських компаній. Інформацію про це можна отримати на сайті parus.ua в розділі «Авторські права та дозволи”.

У компанії наразі вважають, що поява в санкційному списку  групи компаній «Парус» не є правомірним, а тому сприймається ними як тиск і буде оскаржена у суді.

Власне, крім того, повідомлення такого ж змісту з’явилося й на їхньому офіційному сайті, де ще дописано, що дана заява пов’язана з указом Президента України №133/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Нагадаємо, підприємство «Парус-Тернопіль» займається такими послугами як: забезпечення програмних продуктів для автоматизації управління підприємств малого та середнього бізнесу; програмних продуктів, що автоматизують управління організацій, що перебувають на державному бюджеті; програмних продуктів для автоматизації управління великих підприємств, корпорацій і холдингів, у тому числі виробничих підприємств, підприємств паливно-енергетичного комплексу, підприємств телекомунікацій і зв’язку.

Однак у зв’язку із указом Президента України Петра Порошенка під заборону потрапили агенти російського інформаційного впливу, в т.ч. соцмережі «ВКонтакте», «Однокласники», «Яндекс», а також російське програмне забезпечення.

Джерело: Галина Тиха, “Галас”

 

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates