вівторок , 23.10.2018

Тернополян та жителів області лякають штрафами за спалювання листя

З настанням осені почастішали випадки спалювання листя та рослинних залишків мешканцями міста.

Управління муніципальної поліції повідомляє, що самовільне випалювання рослинності або її залишків – це адміністративне правопорушення. За вказане правопорушення передбачено штраф від 170 до 340 грн., а для посадових осіб – від 850 до 1190 грн.

При виявленні зазначеного порушення тернополяни можуть звертатись в управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради (тел. 40-41-68), Державну екологічну інспекцію у Тернопільській області, Управління ДСНС або на гарячу лінію міської ради за тел. 15-80.

Довідка. Відповідно до ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) – випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates