неділя , 20.10.2019

На штори і на коврик: як реагувати батькам, якщо вчителі вимагають грошей на ремонт

Учителі не мають права змушувати батьків здати гроші на штори для класу чи залатати дірки в підлозі й на стелі.

Про це у коментарі повідомила юристка Оксана Нестеренко.

“Треба розуміти, що фінансування шкіл відбувається за рахунок бюджетних коштів, — каже вона. — Щороку навчальні заклади формують бюджетний запит, скеровують його до управління освіти й отримують гроші на ті чи інші потреби. Якщо коштів на щось забракло, це не має обходити ні учнів, ні їхніх батьків.

Зауважу: всі навчальні заклади повинні звітувати про витрачання бюджетних грошей або на своїх офіційних сайтах, або на сайтах місцевих відділів чи департаментів освіти. У такому разі кожен може проаналізувати, скільки грошей було і на що їх витратили.

До слова, якщо документи про витрати не були опубліковані або ви їх не змогли знайти, зверніться спершу до адміністрації школи, а далі (якщо на рівні школи вам їх не надали) —  у письмовій формі до управління освіти”.

Джерело: “Експрес”

Один коментар

  1. Николай

    началось: “Уважаемые родители! Звонила наша учительница и говорит что в течении часа нужно дать ответ по поводу доски нашла 3м на 1.20 мело магнитная за 2815 гривен.пожалуста не тяните с решением и завтра если да её уже привезут.” как я люблю школу и 1 сентября с готовностью принимать наших детей и наши деньги.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates