середа , 21.08.2019

На Тернопільщині зріс розмір денних лікарняних та декретних

На Тернопіллі значно збільшився розмір середньоденних виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах. Тепер ці цифри на 34% і 28,6% відповідно більші по всій країні.

“Середньоденний розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності за результатами І півріччя 2018 року зріс на 34% порівняно з тим же періодом 2017 року. Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах зросла на 28,6%”, — повідомляє Тернополянам Фонд соціального страхування.

Як зазначили у Фонді, зростання розмірів допомоги відбулося за рахунок зростання мінімальної заробітної плати, а також загального зростання фонду оплати праці по країні.

Соцстрах нагадав, що декретні виплати надаються у розмірі 100% середньої заробітної плати застрахованої особи. Розмір лікарняних залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж — понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates