Неділя , 28.02.2021

В аграрного олігарха Тернопільщини відібрали 520 гектарів землі

На Тернопільщині прокуратура припинила незаконне використання фермерським господарством 520 га землі навчального закладу

Органами прокуратури Тернопільської області під час здійснення представницької діяльності щодо захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства виявлено неправомірне використання 520 га земель закладів освіти вартістю 15 млн грн.

З’ясовано, що між Бучацьким коледжем Подільського державного аграрно-технічного університету та фермерським господарством «ГАДЗ» у січні 2017 року укладено договір № 144 про спільну діяльність.

За умовами цієї угоди, до обробітку земельної ділянки, переданої вищому навчальному закладу, площею 520 га та вартістю 15 млн грн, допущено приватного агровиробника, що суперечить чинному законодавству.
Прокуратурою Тернопільської області пред’явлено позов в порядку господарського судочинства про визнання угоди нечинною та звільнення земельної ділянки.

Рішенням Господарського суду Тернопільської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Як відомо, фермерське господарство “ГАДЗ” є одним з найпотужніших аграрних підприємств на Тернопільщині. Очолює підприємство депутат Тернопільської обласної ради від БПП Петро Гадз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*