Четвер , 04.03.2021

Від 1 листопада тернополяни менше їздитимуть громадським транспортом?

Від сьогодні у громадському транспорті Тернополя діють нові тарифи. При використанні готівки за квиток у маршрутках доведеться платити дев’ять гривень. Це майже найвищі тарифи по Україні.

Жителі Тернополя обурені новими тарифами. Більшість людей вважає їх завищеними.

«Це справді найдорожче, ніж по інших містах. А якість транспорту в нас майже найгірша. Це майже космічні тарифи, якщо врахувати ще якість послуги», – каже тернополянка Уляна Білик.

Люди висловлюють своє невдоволення переважно у соцмережах. А дехто планує взагалі відмовитися від громадського транспорту.
Нагадаємо, ціна квитка залежатиме від того, як розраховується пасажир: «соціальною картою тернополянина», електронним квитком, чи готівкою. Найдешевшим буде проїзд за «соціальною карткою тернополянина»: 5 грн у тролейбусах, 6 грн – у маршрутках.

З використанням електронного квитка доведеться платити на гривню більше, і, відповідно, найдорожче оплачувати готівкою. Як заявив, начальник управління транспорту Тернопільської міської ради Ігор Мединський, таким чином планують вивести готівку з обігу у громадському транспорті.

Джерело: “ЗЗ”.

One comment

  1. При найнижчій заробітній платі в Україні найвищі ціни на проїзд!!!!!!!!!! Це абсурд !!!!!!!!! В Києві маршрутка коштує 7гр, а в нас 9 !!!!!!!!! Але які в Києві зарплати і які відстані!!!!!!!!!!!!! А в Тернополі не встиг зайти, вже виходити треба, місто маленьке, відповідно і відстані теж!!!!!!!! Про якість наданих нашим транспортом послуг взагалі краще мовчати (((((

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*