субота , 25.05.2019

У Тернополі вчителька з учнями порушувала правила і наражала дітей на небезпеку (ВІДЕО)

Вчителька з кількома десятками учнів свідомо переходила дорогу не пішохідним переходом, хоча той був за кілька метрів від них, ще й перед “носом” у авто.

Про це у соцмережі написала Viktoria Stepanova.

Вона ж виклала і відео.

На ньому видно, як група учнів переходить дорогу просто перед авто тернополянки. Очевидно, все відбувається в районі Старого парку.

“50 дітей переводять через дорогу вчителі. Пішохідний перехід знаходиться трохи нижче. Увага, знатоки! Хто в цій ситуації лунь і чи може такий вчитель щось мудре навчити?”, – прокоментувала своє відео водійка.

Хоча вуличка і вузька, однак вчити дітей переходити дорогу в невстановленому місці – не найкраще рішення, вважають тернополяни.

“Ну, не побачити 50 дітей і когось переїхати, то малоймовірно. А от вчити дітей переходити дорогу не на пішохідному чи світлофорі- то є дурість. Тому що ніхто з тих вчителів (а ще є багато таких «розумних» мамусь) не думає, що завтра хтось з діток захоче таким самим чином скоротити шлях (можливо і у тому самому місці) бо ж вчителька показала що так можна, і може бути біда”, – коментує Жанночка Скоблецька.

Однак знайшлись і ті, які стали дорікати саме авторці відео.

“А що корона з голови впала, бо дітей пропустила і постояла трошки?.????а в тебе все гаразд з вихованням?”, – написав Serge Ptychyn.

Один коментар

  1. Андрій

    Підтримую автора відео. Поганий приклад для діток.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates