Неділя , 02.10.2022

На Тернопільщині троє “умільців” підробляли водійські посвідчення та документи на авто

Підроблені документи зловмисники надсилали своїм клієнтам поштою

На Тернопільщині злочинна група, що підробляла документи, постане перед судом.

Про це сьогодні, 25 травня, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

“Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду кримінальне провадження стосовно 3 осіб, що вчиняли підробку документів у складі міжрегіональної організованої злочинної групи, яка діяла на території Тернопільської, Запорізької, Київської, Івано-Франківської та інших областей”. – йдеться у повідомленні прес-служби.

За даними слідства, група осіб впродовж 2019 – 2020 років, на замовлення клієнтів підробляла посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Підроблені офіційні документи із нанесеними голографічними захисними елементами, члени організованої групи збували дистанційним методом за допомогою ТОВ «Нова Пошта» та використовуючи соцмережі.

Правоохоронці задокументували 15 фактів виготовлення та збуту офіційних документів, які повинні видавати лише державні установи. Завершено розслідування за ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 358 КК України (підроблення посвідчення водія, яке видається установою, що має право видавати такі посвідчення та збут такого посвідчення, вчинене організованою групою).

Читайте також:
У Тернополі у квітні продажі нових авто впали на 60%

One comment

  1. Такі факти вже повинні залишитися у минулому. Зараз вже ДІЮ запустили, все нарешті оцифровано! Як ще можливо такі посвідчення використовувати? Мабудь розраховано на лохів. Отож і загребли таких діячів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.