Середа , 08.12.2021

З 0.00 годин 21 жовтня на Тернопіллі вводять нові жорсткі карантинні обмеження: що закриють і заборонять?

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в області змушує керівництво краю посилити карантинні обмеження. І вже з 00.00 год 21 жовтня вони розпочнуть діяти.

Про це повідомили під час позачергового засідання ТЕБ та НС в Тернопільській облдержадміністрації.

Так, за словами очільника ТОДА Володимира Труша,  вводиться заборона функціонування закладів громадського харчування, спортивних залів, продовольчих і непродовольчих ринків, крамниць, державних структур, а також проведення масових заходів у разі відсутності 100 % вакцинації або негативного ПЛР тест на COVID-19 не більше як за 72 години чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу не більше як 42 години або документ від лікаря щодо протипоказань вакцинації у працівників та відвідувачів закладів.

В іншому випадку після попередження підуть штрафи, суми яких «вдарять по кишені» тих,  хто вирішив «грати» за своїми правилами – в обхід державних карантинних вимог. За їх дотриманням слідкуватимуть мобільні групи, до складу яких увійдуть представники поліції, Держпродспоживслужби, ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України” і працівники органів місцевого самоврядування.

До слова, вищезазначені правила стосуватимуться і міжрегіональних перевезень пасажирів. Відповідальність за порушення вимог нестимуть перевізники — не водії, і не пасажири, які зайшли в автобус без COVID-сертифікатів.

Читайте також:
Коронавірус на Тернопільщині: за минулу добу 589 випадків захворювання, 14 людей померли