Субота , 27.04.2024

Україна здобула перемогу у першому матчі плей-офф відбору на Євро-2016

Національна збірна України з футболу у першому матчі плей-офф відбору на Євро-2016 перемогла збірну Словенії з рахунком 2:0.

ярмо2Матч відбувся, 14 листопада, на “Львів-Арені”

На 22 хвилині матчу Євген Коноплянка передав “привіт” з флангу на Андрія Ярмоленка і той, одним замахом ноги відразу прибрав трьох суперників, та пробив по воротах суперників – 1:0.

На початку другого тайму українці подвоїли рахунок. Артем Федецький 54-ій хвилині віддав флангову передачу після якої  Євгену Селезньову достатньо було лише підставити ногу аби відправити м’яч у порожні ворота.

Згодом у Селезньова була нагода забити третій м’яч у цій зустрічі і зняти всі питання у цьому протистоянні.

Після помилки словенських захисників наш нападник отримав м’яч, вийшов віч-на-віч з воротарем суперника, однак заплутався з м’ячем і доволі незграбно пробив. М’яч влучив у стійку.

2:0 – оптимістичний підсумок першої зустрічі, який дозволяє розраховувати на загальний успіх. Матч-відповідь відбудеться у Словенії у вівторок, 17 листопада.