Понеділок , 20.09.2021

На Тернопільщині судитимуть афериста, який захопив 0,80 га землі біля Дністра

Слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільщини розслідують кримінальне   провадження, розпочате щодо 39-річного уродженця Чернівеччини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Чоловік  самовільно забудував величезну територію ландшафтного заказника загальнодержавного значення у Касперівцях Заліщицького району, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції.

Як з’ясували правоохоронці, будівництво почалося ще 2010 року. Тоді підприємливий чернівчанин обвів парканом невеличку територію на березі Дністра. Згодом придбав документи на будиночок  неподалік і вже огорожу пересунув, захопивши трохи більший шмат земельної ділянки.   Почалося активне будівництво.

На території виріс величезний триповерховий котедж. Але апетити у чоловіка росли. Метр за метром він вирубував лісові насадження, переносив паркани і врешті-решт вибудував цілий комплекс споруд із зонами відпочинку, плавальним басейном, власним бетонованим пірсом, що виходить до Касперівського водосховища. Як результат, 80 сотих природного заказника перетворилися на бетоновано-муровану  незаконну власність, на яку жодних дозвільних документів немає.

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження за частинами першою та  другою статті 252 ККУ -умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду, що спричинило тяжкі наслідки та статтею  246 ККУ- незаконна порубка лісу. Збирається доказова база для інкримінування ще двох кримінальних статей –  порушення правил охорони або використання надр та самовільнезайняття земельної ділянки та самовільне будівництво.

Правоохоронці також закликають громадські організації краю звернутися до суду і отримати дозвіл на знесення всіх цих незаконних новобудов. Поліція, у свою чергу, надасть усі докази незаконної діяльності чернівчанина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*