Понеділок , 04.12.2023

У Тернополі біля озера знайшли тіло хлопця, який зник у минулі вихідні

Тіло 27-річного тернополянина Андрій Цюрпіта, що зник в суботу, 6 серпня, сьогодні знайшли.

озеро-розшукБездиханне тіло знайшов батько у кількох кроках від місця, де востаннє бачили хлопця, пише сайт Тернополяни”.

Нагадаємо, 6 серпня Андрій разом із друзями святкував день народження товариша на косі поблизу Білецького моста. Востаннє мати з ним говорила ще в п’ятницю.

– Десь біля першої години в п’ятницю я з ним говорила по телефону, – розповіла Галина Ігорівна Цюрпіта. – Андрій казав, що все добре. В суботу після сьомої години вечора я набрала сина, але підняла дівчина і сказала, що Андрій десь відійшов, певно в магазин. Потім я ще раз його набрала, і знов його не було.

Вже пізно ввечері Галині Ігорівні перетелефонувала та ж дівчина і поцікавилася, чи бува Андрій не приходив додому. З’ясувалося, що хлопець просто зник. З того часу його шукали правоохоронці, родичі та знайомі. Натомість батьки зниклого нарікали, що поліція не працює сумлінно і не шукає по «гарячих слідах» доказів зникнення сина!

Сьогодні ж, 11 серпня, бездиханне тіло Андрій знайшов його батько. Хлопця прибило до берега за декілька метрів від місця, де його востаннє бачили. Наразі на місці працюють правоохоронці та рятувальники. Вони зазначають що у хлопця дуже набрякла та посиніла голова, натомість як інші частини тіла не пошкодженні.