Четвер , 06.10.2022

Тернополянин каже, що його BMW хочуть “віджати” жителі Дніпра (ФОТО)

Слідчий з Дніпра запевняє, що автомобіль крадений і підлягає поверненню. Тернополянин скаржиться, що в нього «віджимають» чесно куплене BMW, тому покликав активістів «Правого Сектору», аби ті завадили цьому.

Активісти Правого Сектору заблокували своїм авто дорогу біля міського відділу поліції 31 березня, аби завадити виїхати евакуатору з BMW. За їх словами, таким чином вони перешкоджають незаконному вилученню автомобіля в тернополянина працівниками поліції.

– В Дніпрі було порушене незрозуміле кримінальне провадження, нібито цей автомобіль є краденим, – каже двокат Андрій Майка. – Даний автомобіль перебуває на території Тернополя вже чотири роки. Тернополянин купив це авто півтора року тому, і ніхто його не чіпав. Працівники поліції неодноразово зупиняли його, перевіряли документи, але ніхто ні слова не сказав. І ось одного прекрасного дня, коли він припаркувався біля цього ж відділку, підійшли працівники поліції і заявили, що цей автомобіль перебуває в розшуку, і помістили транспорт на території міського відділення. Після цього тернопільські правоохоронці порушують свою кримінальну справу, але Тернопільський міськрайонний суд вирішив повернути авто тернополянину, – законному власнику. Рішення суду проігнорували, а слідчий Дніпра залучив невідомих осіб, які представились активістами з Івано-Франківська, і почали погрожувати зброєю.

Це схема “віджиму” автомобілів, яка діє по всій Україні, каже адвокат. І будь-який автомобіль можна таким чином “віджати” в законного власника.

Щоправда, свідчення адвоката та слідчого з Дніпра суттєво різняться.

– В нас є усі законні підстави вилучити цей автомобіль, –  говорить слідчий з Дніпра, ветеран поліції Сергій Піддюменко. – .Я маю рішення Дніпропетровського суду за 21 березня, що авто має повернутися в Дніпро. Воно було оголошене в розшук, оскільки його викрали 10 березня 2017 року. 14 березня автомобіль вилучили і відравили на спецмайданчик тернопільської поліції. Я тут третій день у відрядженні, щоб доправити автомобіль. І тут з’являються невідомі особи і погрожують фізичною розправою, підкупляють евакуатор, кажуть, що вб’ють. А так званий власник має при собі тільки копію технічного паспорту, оригінал він нікому не показує.

Слідчий розглядає це як перешкоджання слідчих дій. На на даний момент вирішують питання співпраці тернопільского відділку поліції з дніпропетровським, аби доправити автомобіль.

Leave a Reply

Your email address will not be published.