середа , 22.05.2019

На Тернопільщині росіянин прийшов з гранатою у відділ поліції

У Підволочиський відділ поліції завітав громадянин Росії. З собою він приніс документи, які підтверджують його законність перебування в Україні, а також гранату.

В ході проведення профілактичних заходів «Мігрант» дільничні офіцери Підволочиського відділу поліції, перевіряючи законність перебування на території району іноземців, прийшли до громадянина Росії, що мешкає в одному з сіл Підволочищини.

Останнього вдома не було, тож поліцейські залишили повідомлення, аби той з дозвільними документами прийшов до відділу поліції.

Чоловік прийшов, і разом з документами приніс предмет, ззовні схожий на ручну гранату РГД-5. З пояснень росіянина, небезпечну знахідку він виявив біля сільського ставка.

Оскільки отримав запрошення поспілкуватися з поліцейськими з приводу законності його перебування в Україні,  заодно вирішив здати знайдену річ.

Даний предмет направлено в НДЕКЦ для проведення експертизи.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 1 статті 263, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates