Неділя , 28.02.2021

В аварії у Польщі загинула 21-річна студентка з України

У місті Лодзь (центральна частина Польщі) у результаті ДТП в середу загинула 21-річна студентка з України.

Аварію спричинив 20-річний громадянин України, з яким в автомобілі їхала загибла.

Цю інформацію в коментарі власному кореспондентові Укрінформу підтвердив речник окружної прокуратури в Лодзі Кшиштоф Копаня.

“Сьогодні стан здоров’я 20-річного українця, який навчається в Лодзькому університеті, дозволив привезти його до прокуратури, де йому висунуто звинувачення у спричиненні ДТП”,- повідомив Копаня.

За словами речника, прокуратура просить суд арештувати особу на три місяці. Судове засідання у справі українця відбудеться у п’ятницю вранці.

У Лодзькій прокуратурі інформують, що ДТП трапилося в середу о четвертій ранку за місцевим часом на одній з вулиць міста. Чоловік, у крові якого виявлено 1,8 проміле алкоголю, перевищуючи допустиму швидкість не справився з керуванням автомобіля і в’їхав у будинок, а потім у розташований поруч автомобіль.  Винуватець ДТП, а також його супутниця, не були пристебнуті пасками безпеки, що і призвело до трагічних наслідків: дівчина загинула на місці, а хлопець з незначними травмами потрапив до шпиталю.

За свідченням чоловіка, до другої години ночі він вживав у гуртожитку алкоголь. Після цього дівчина попросила привезти її в гуртожиток з ресторану, де вона працювала, і попри алкогольне сп’яніння, він погодився.

Під час руху між ніби нібито сталася суперечка, дівчина схопила рукою за кермо, в результаті чого чоловік втратив панування над автомобілем, що і призвело до трагедії.

Українець частково визнав свою провину. Йому загрожує до 12-ти років ув’язнення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*