середа , 17.07.2019

Майже весна: після Стрітення на Тернопільщині потепліє

Потужний антициклон прямує у напрямку України. Як повідомила синоптик Наталка Діденко, внаслідок його впливу вихідними спостерігатиметься суха, сонячна погода, а також ймовірні тенденції до потепління.

Упродовж доби на Тернопільщині ймовірні незначні заморозки, – попереджають метеорологи. Проте упродовж вихідних мінусову температуру замінять незначні плюси.

«На Стрітення, 15 лютого, потужний антициклон на ім`я Dorit підсушить повітря у більшості країн Європи. Там переважно буде сухо, сонячно та тепло. Лише циклон південніше Туреччини закине хмарність з опадами на Балкани та південь Італії. Маленький скромний фронтик з півночі також закине хмари в Україну. Тому в нас упродовж доби на фоні переважаючої сухої погоди десь, ймовірно, вирветься невеликий мокрий сніг чи дощ. Завтра в Україні: вночі -1-4, вдень очікується +1+4 градуси. Потепління варто чекати уже вихідними. Тому раджу в неділю закинути всі домашні та робочі справи, все, що потребує закритого приміщення, і піти на вулицю. Буде теплий сонячний день», – повідомила синоптик Наталка Діденко.

За попередніми прогнозами метеорологів, друга половина лютого буде дещо теплішою. Хоча зима наразі не прощається, пише “ЗЗ”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates