Четвер , 26.11.2020

Як виглядатиме Старий парк після реконструкції (ФОТО)

Концепцію розвитку старого парку, згідно з якою він стане комфортним для містян та змінить обличчя, розробили активісти ініціативи Урбан.Те. 

У радянський період його використовували для вшанування учасників Другої світової війни. Зараз елементи благоустрою, меморіальні об’єкти вимагають оновлення, а потенціал парку не розкритий повністю.

— Старий Парк є місцем громадського простору та відпочинку для багатьох поколінь, тому спільна робоча група з числа художників, архітекторів, проектантів, представників ветеранських та громадських організацій шукала компромісне рішення, проводила опитування різних категорій тернополян та туристів, — зазначили у міській раді.

Основне завдання оновлення Старого Парку – позбавитися радянського ідеологічного стилю.

Загалом у парку планується провести зонування та передбачити дві меморіальні зони, одна з яких буде присвячена пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, а інша – звитязі українських Героїв та Героїв АТО. Також буде третя – рекреаційна зона.

Реконструкцію парку мали розпочати ще минулого року, зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра, проте тоді кошти спрямували на роботи по встановленню меморіальної стели біля пам’ятника Бандері.

Джерело: “Доба”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*